İzmir’de Borç Verenler

İzmir’de borç verenler bankalardan kredi alamayan kişilere yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bu kişiler, bankaların koşullarını sağlayamadıkları için, bireysel ihtiyaç kredisi alamıyorlar.

Bu sebeple de, senetle borç para verenler ile çalışmayı düşünüyorlar. Son yıllarda yapılan düzenlemelerden dolayı, bankalardan kredi almak sanıldığı kadar kolay değil. Pek çok koşuluğu yerine getiriyor olmanız gerekiyor. Bu koşulların başında da, kredi notu puanı yer alıyor.

Kredi notu puanınız istenilen yükseklikte değil ise, bankalardan maalesef ki kredi alamazsınız. Yapılan düzenlemelerden sonra, senetle borç para alma olayları da yeniden gündeme geldi.

Mevcut paralarını, bankaya yatırmak yerine insanalara borç para vererek, faizle para kazanmak isteyen kişiler, ihtiyaç sahiplerine yardımcı oluyorlar.

 

İzmir’de borç verenler, senet karşılığında ihtiyacı olanlara yardımcı oluyorlar. Talep ettiğiniz nakit miktarının üzerine belli bir faiz konularak, kredinizi alabiliyorsunuz. Geri ödeme yapmayı planladığınız her vade için senet imzalıyorsunuz. Vadesi gelen borcunuzu ödediğiniz takdirde de, o döneme ait senetinizi geri alarak, imha ediyorsunuz. Bu kişilere ulaşmak için, İzmir’de senetle borç para verenler başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Tefeci adresleri için de diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

 1. ilker says:

  Merhaba, Ev Kredisi cıkmımıyor 60 bin nakitim var 50 bin daha gerekiyor.

 2. serhat says:

  Merhaba. İzmirde devlet memuruyum. Kredi sicilimin kötü olması sebebiyle kredi çekememekteyim. Acil 2000 tl ye ihtiyacım var. Geri dönüşü aylık 1000 tl şeklinde ödeyebilirim yardımcı olur musunuz.

 3. Salih says:

  Acil 5000 lira lazım İzmir’deyim

 4. halil says:

  Acil 5000 lira ihtiyacım var İzmir’deyim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *