Senetle para veren kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul’un Avcılar ve Eminönü semtlerinde oturuyorsanız siz de tefeciler üzerinden senetle kredi alarak nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Senetle para veren kişiler ilk olarak yapılan ön görüşme sonucunda ihtiyaç duyulan nakit miktarını belirlemekte ve bunun için bir faiz oranı uygulamaktadır. Kredinin miktarına göre de bir vade süresi belirlenmektedir. Ön teminat olmadan bankalardan kredi alamayan kişilere sağlanan bu nakit desteği aynı gün içerisinde elden direkt olarak teslim edilmektedir.

Senet Karşılığı Para Verenler

Senetle para veren kişiler tefeciler, Avcılar ve Eminönü semtlerinde yer almaktadır. Bankaların uyguladıkları yoğun kredi prosedürü nedeniyle bankalardan kredi alamayan kişiler bu sayede kredilerini hemen hızlı bir şekilde elde edebilmektedir. Öğrenciler, işsizler, emekliler, serbest meslek çalışanları ve diğer bütün meslek gruplarından kişiler tefecilerden senetle para alabilmektedir. Tefeciler bu sayede işlemlerini hızlı bir şekilde yapma imkanına sahip olmaktadır. Acil para lazım diyen kişiler de sorunlarını kısa bir sürede çözmenin mutluluğunu yaşar.

Yorumlar

 1. Osman says:

  senetle taksitli 8,500 TL ihtiyacım var
  daha önce kredi kartına taksitli almıştım, kredi kartım yok senetli mümkün mü?

  Kasım – Aralık – Ocak – Şubat – Mart = 500
  Mart – Nisan – Mayıs Haz = 600
  Temmuz – Ağustos = 700 geri kalan aylar 1,000 TL olarak ödeyebilirim

 2. Oktay says:

  Yarın için 7000 tl ye ihtiyacım var. Ticaret ile uğraşıyorum. Beylikdüzü’nde oturuyorum kefil de verebilirim 1000 tl olarak ödeyebilirim aylık. Olumlu olumsuz geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. yasin says:

  Esnafım paraya ihtiyacım var.

 4. Yasemin says:

  Merhaba İstanbul beylikdüzü ‘nde oturuyorum 10.000-12000 ₺ ihtiyacımız var esnafım acil yardımcı olabilirmisiniz

 5. Melih says:

  Borcum var hemen ödemem lazım aylık taksitle ödeme yapıcam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *