Tefeciler Ankara

Tefeciler; denilince aklımız da korku dolu sahneler canlanıyor. Tefecilerle çalışmadığı çalışma prosedürünü bilmediği halde çekinen ve kaçan onlarca insan var.  Öncelikle tefeciler nasıl çalışır kısaca size anlatalım ve sonrasında Ankara ilinde yer alan tefecilere nasıl ulaşacağınız hakkında bilgi verelim.

Tefeciler bildiğiniz gibi faiz karşılığında para veren, para kiralayan kişilerdir. Faiz oranları bankalardan bir tık yüksek olabilir. Tefecilere başvuran kişiler ağırlıkla banka kredi talepleri onaylanmayan kişilerdir.

Ankara’da Borç Para Veren Tefeciler

Banka kredilerinin onaylanmamasında ki en temel neden de kredi notlarının düşük olması ya da kara listede yer almalıdır. Bildiğiniz gibi bu iki problem ile yüz yüze kalan kişilerin kredileri hiçbir şekilde onaylanmaz. Acil para bulması gerekiyorsa bu kişinin de son çare ve çözüm yolu olarak tefeciye başvurur. Tefeciler Ankara ilinde de oldukça fazla sayıdalar. Ulaşmakta ki en kolay yol ise internettir.

Tefeciler sizden ipotek göstermenizi de talep ederler, eğer borcunuzu zamanında ve düzenli olarak öderseniz herhangi bir maddi problem ile yüz yüze kalmazsınız

Yorumlar

 1. Sercan says:

  Acil olarak 45.000 TL ye ihtiyacım var ve 2400 TL net belgelenebilir gelirim var. Ankara’daki tefeciler bana ulaşabilirler.

 2. ayşe says:

  15.000 tl ihtiyacım var.. ve nisan ayı sonuna kadar paranın elimde olması lazım.Bana ulaşırsanız sevinirim

 3. EMRAH says:

  Ankara’da ikamet ediyorum 7 yıldır aynı iş yerinde ve toplam 2.500 tl maaş alıyorum acil 35.000 tl ihtiyacım var kredimi kapatıp tekrar 36 ay kredi çekip ödemeyi yapacağım
  yardım lütfen

 4. Ezgi Bayhan says:

  Merhaba, ismim Ezgi. Ankara’da ikamet ediyorum,24 yaşındayım,Ankarada bilinen bir özel şirkette çalışıyorum.Bankalarda kredi kullanmak için yeterli kredi puanım yok ve çok acil olarak 15.000 TL ye ihtiyacım var. Aylık 3000 TL gelirim var,ödemeleri düzenli yaparım kimsenin kuşkusu olmasın bu konuda.İlgilenirseniz en kısa sürede lütfen benimle irtibata geçin ve gerekli evrakları hazırlayalım.Teşekkür ederim.

 5. Dogan says:

  Merhaba özel sektörde çalışıyorum. Acil 5000 lira nakite ihtiyacım var

 6. Cihan says:

  Ankarada ticaretle uğraşıyorum. Acil 30bin tl kadar nakde ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 7. Dilşad says:

  Acil 15.000 ihtiyacım var detayları ulaşırsanız görüşebiliriz

 8. Gürbüz says:

  Ankara’da ikamet ediyorum düzenli iş ve kazancım var aylık 1500 TL ödemeli 15000 TL nakit arıyorum. Nakit 15000 TL verecek kişi veya kuruluşlardan yardımcı olmanızı bekliyorum.saygılar.

 9. Mehmet Sinan SAÇAK says:

  Ankara’da ikamet ediyorum. 15 günlüğüne 1000 TL ye ihtiyacım var.

 10. Ankara sadik says:

  Merhaba acil 8000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz nisanda kapatacam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *