Tefeciler İstanbul

Tefecilere büyük illerde sıklıkla rastladığımızı daha önceki yazılarımızda uzun uzun belirtmiştik. Tefeciler İstanbul, Ankara, İzmir illerinde ağırlıkla hizmet vermektedirler. Makalemizde sizlere İstanbul ilindeki tefecilerin genel çalışma prosedürleri ve nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgi vermeyi hedefledik.

Tefeciler faiz ve belirli vadeye bağlı kalarak size aradığınız parayı sunmaktadırlar. Genelde tefeci denince akla 1 alıp 10 ödemek geliyor. Aslında durum tam anlamıyla böyle değil. Uygulanan faiz oranı neredeyse bankalara yakındır. Vade ne kadar uzun olur ise düz mantıkla hareket edersek ödemeniz gereken tutarda o denli yüksek olur.

İstanbuldaki Tefeciler

Tefecilere ulaşmak için teknolojiyi yani interneti kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden verilmiş birçok ilanda tefeci bilgileri yer almaktadır. Sizde ulaşarak aradığınız parayı alabilir ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Tefeciler aldığınız borcu ödememe ihtimalini göz önünde bulundurarak sizden senet ya da ipotek talep edebilirler.

Her alanda geçerli olduğu gibi borcunuzu düzenli öderseniz can sıkıcı hiçbir durum yaşamazsınız. Bu durum belirttiğimiz gibi bankalar içinde diğer sektörler içinde geçerlidir. Sözü uzatmayalım karar sizin.

Yorumlar

 1. Bilal İstanbul says:

  Acil olarak 5 bin TL ye ihtiyacım var 12 ayda ödeme sağlayacağım

 2. Oktay says:

  Acilen 25.000 tl ye ihtiyacım var 10 ay içinde geri ödemeli. Lütfen yardımcı olur musunuz?

 3. Buse says:

  Acilen 75.000 TL ye ihtiyacım var. 12 ayda geri ödeyeceğim. Yardımcı olmanızı bekliyorum.

 4. Ayhan says:

  Acil olarak 20.000 TL ye ihtiyacım var. En geç 3 ay içinde 30.000 TL olarak ödeme Sağlıcam. Senet karşılığı olabilir. Acil dönüş yapın.

 5. Eda nur says:

  Merhaba istanbulda öğrenciyim. Acil olarak 1200 tl paraya ihtiyacım var. Maksimum 5 ay içinde burslarımla ve ailemden gelen parayla geri ödemeyi sağlayabilirim. Lütfen yardımcı olun yarın paraya ihtiyacım var

 6. Ibrahim says:

  Merhaba benim acil 10 bin tl ye ihtiyacım var senetle ve ya kredi ile. Hiçbir bankaya borcum yok ama ssk olmadığı için kredi vermiyorlar. Taksitle düzenli bir şekilde komisyon dahil ödememi yaparım.

 7. Nihat says:

  Acilen 5000 tl ihtiyacim var.Senetle 12 ayda odeme sağlayabilirim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *