Banka Dışında Kredi Verenler

Kredi denince aklımıza ilk olarak bankalar gelir. Evet, doğru fakat bankaların dışında kredi veren finans şirketleri de var. Yazımızda bu şirketler nasıl ve ne şartlarda kredi veriyor, sizlere aktarmayı hedefledik.

Banka dışında kredi verenlerin en yaygın sistem senetle kredidir. Birçok özel finans şirketi senetle kredi vermektedirler. İsminden de net anlaşıldığı gibi size talep ettiğiniz krediyi veriyorlar ve karşılıklı senet imzalıyorsunuz.

Banka Dışında Senetle Kredi Veren Tefeciler

Aldığınız parayı diler tek taksitle dilerseniz birden fazla taksitle alıp ödeyebilirsiniz. Her taksit için ayrı senet imzalamanız gerekebilir. Senetle kredi almak tamamen yasaldır. Ödemelerinizi belirttiğiniz vade de yaptığınız müddetçe de hiçbir problem yaşamazsınız.

Son olarak tefecilerden de kredi alan kişi sayısı oldukça fazladır. Tefeciler gerek banka gerek ise senetle kredi verenlere göre daha fazla faiz uygulamaktadırlar. Banka dışında kredi alabileceğiniz iki farklı alternatifi açıkladık sizlere. Karar sizin. Bu kişilere internet aracılığı ile anında ulaşabilir ve ihtiyacınız olan krediyi gelir belgesi gibi evrakları sunmadan anında alabilirsiniz.

Yorumlar

 1. seha says:

  Acil 5000 tl kredi lazım

 2. Sinem says:

  Acil nakit ihtiyacım var lütfen yardım edin ayda 1500 TL geri ödemek şartı ile

 3. emrah says:

  20000 tl gerekiyor biraz acil

 4. İlhan says:

  Memurum borçlarımı tek yerde toplamak istiyorum 30000tl lazım yardımcı olabilirmisiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *