Bankalardan kredi almak ne kadar kolay gözükse de, temel koşulları yerine getirmek oldukça zor. Eskiden bankalar kolaylıkla her başvurana kredi verebiliyorlardı. Sistemler internet üzerinden olmadığı için kredi çekerken de tonlarca yazılı evrak vermeniz gerekiyordu. Hatta kredi onay dönüşleri haftalarca sürebiliyordu. Fakat, şimdilerde sistemler değişti, teknoloji gelişti ve başvuru koşulları iyileşti. Bu sayede de başvuru yapak sadece bir kaç dakikanızı alır hale geldi.

Tüm bu kolaylıklara rağmen, bankalardan kredi almak bir o kadar da zorlaştı. Peki, bankalardan kredi çekemediğinizde ne yapabilirsiniz? İşte bu aşamada biz kredinizi çekelim siz ödeyin. Nasıl mı?

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Kredi verme sistemimizde bankalardan kredisi olumsuz olarak sonuçlanan müşterilere yardımcı oluyoruz. Bankalardan kredi çekememenizin bir kaç nedeni var. Fakat, en sık karşılaşılan durum, kredi almak isteyen müşterilerin, olumsuz sicil kayıtları. Bunu kredi notu düşüklüğü olarak da adlandırabiliriz. Kredi notu ile ilgili artık bilgi sahibi olmayan yok. Ancak yine de kısaca özetlemek gerekirse, kredi notu uygulaması son beş yıllık finansal dökümünüzdür. Adınız kayıtlı faturaları düzenli ödediniz mi, aylık bankalar üzerinden aldığınız sabit bir geliriniz var mı, kredi, vadeli hesap, kredi kartı gibi bankacılık ürünlerini kullanıyor musunuz, eğer kullanıyorsanız, geri ödemelerinizde düzenli davranıyor musunuz? Bütün bu ve benzeri soruların verileri işlenerek bir kredi notu puanı oluşturuluyor.

Kredi notu uygulamasında puanlamalar 0’dan 1900’e kadar hesaplanıyor. Azdan çoğa doğru durum iyileşiyor. Yani puanınız 0 ise çok kötü, 1900 ise çok iyi anlamına gelir. Standart düzeyde bir kredi çekmek için puanlamanız ise 1200 puan seviyesinde olması gerekir. Eğer daha düşük puanınız varsa, o zaman bize başvurabilirsiniz.

Sizin Yerinize Biz Kredi Çekelim

Komisyonla kredi verilir sisteminde, düşük kredi puanına sahip kişiler için, bankalardan kredi çekilir ve yine ödemeler bankalara verilir. Örneğin, 2000 liralık bir krediye ihtiyacınız var. Bu konuda yardımcı olmak için, sizin adınıza başvurunuzu biz yapıyoruz. Komisyon ödemenizi ise, krediniz onaylandıktan sonra ödüyorsunuz. Yani kredinizi alamazsanız, herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yok. Ödemenizi alacağınız kredinin miktarına göre, belli bir yüzde ile yapıyorsunuz. Diyelim ki, 2000 liralık bir krediyi %20’lik bir komisyonla aldığınızda, elinize 1500 – 1600 lira civarında bir miktar geçer ama bankaya ödemenizi 2000 lira üzerinden, belirlenen vade seçeneği ile yaparsınız.

Komisyon bedelinizi ödedikten sonra, şirket ile herhangi bir bağınız kalmaz ve ödemeler ile ilgili sadece bankalar ile muhatap olursunuz. Kredinizi çekelim ödemeleri siz yapın sistemimizde, sizin onayınız olmadan kesinlikle başvuru yapılamaz. Yani kredi başvurusu için, son olarak sizin bizzat bankaya gitmeniz ve imza atmanız gerekir. Bu aşamada da oldukça güvenilir bir hizmettir. Ek olarak, bilgileriniz ile sizin adınıza başka bir başvuru da gerçekleştirilemez. Gönül rahatlığı ile, sistemimizden yardım alabilirsiniz.

Kimler kredi alamaz?

Düşük kredi notuna sahip kişiler, ev hanımları, çalışanlar, öğrenciler dahil herkese kredi veriyoruz. Fakat, kredi sicil kaydı olarak nitelendirilen listede olanlar için bu hizmet biraz daha zorludur. Bozuk sicil kaydı, kırmızı kalemle çizilenler ya da kara listede olanlar için kredi almak biraz daha zordur. Ço fazla başvuru yapılması gerekir ve kesin olarak kredi verilebileceğine dair bir yargı söz konusu değildir. Ancak, yine çok yüklü miktarlarda olmayan krediler için her zaman bir çıkış yolu vardır. Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak istediğinizde, danışmanlarımız ile irtibata geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Borçlarınızı Kapatıp Biz Ödüyoruz

Kredi notu nasıl yükseltilir? Sistemimizde eğer çok zorlu bir sicil kaydınız varsa, kredi çekimleriniz için bir süre, finansal durumunuzu iyileştirmek için uğraşmanız gerekir. Hafif bir düzelme bile kredinizi çıkartabilmemiz için yeterli olacaktır. Kredi puanı yükseltme için, kısa bir süre ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız yeterli olacaktır. Hızlı bir yükseliş yakalamak istiyorsanız, kredi ya da kredi kartı bulunmayan bir bankaya yüklü bir miktar para yatırarak bir süre beklemeniz ve sonrasında paranızı çekmeniz ya da başka bir hesaba aktarmanız da, kredi notunuzun hızlı bir şekilde yükselmesine olanak sağlayacaktır. Fakat, bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli husus, borcunuz olan bankaya para yatırmamak. Borçlu bankaya para yatırdığınız takdirde, banka parayı borcunuza karşılık çekebilir. Eğer, biz kredinizi çekelim siz ödeyin sisteminden yararlanmak istiyorsanız ve ayrıntılar ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Ayse says:

    Kredi çekmek istiyorum

  2. Murat says:

    Evet istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *