Ekonomik sıkıntılarına çözüm bulma konusunda sıkıntı yaşamakta olan kişiler para bulmak adına, senetle borç veren yerler, kuyumcular ya da faktoring şirketleri aramaktadırlar. Bu yerlere ait ilanların ve bilgilerin bulunduğu pek çok yer olmakla birlikte intoko borç para ilanları konusunda en çok başvurulan siteler arasında bulunmaktadır.  Maddi sıkıntılarına çözüm bulmak amacı ile kendilerine para verecek yerler aramakta olan kişiler adı geçen sitede yer alan yer borç verilir ilanları aracılığı ile çözüm bulma olanağı yakalayabilmektedir.

Hemen hemen herkes bu ilan sitesine istediği ilanı koyma hakkını sahip olduğu için borç para veriyorum konulu ilanlar dışında, borç para arıyorum ilanları vermek de mümkün olan seçenekler arasında bulunmaktadır. Eğer acil bir şekilde para arıyor isek intoko ilan sitesine para aradığımıza ilan verme olanağımız bulunmakta, bize maddi çözümler sunma imkanı olan kişiler de ilan söz konusu ilan üzerinden iletişim bilgilerimize ulaşarak bizimle irtibata geçmektedirler.

Anlatılmakta olan bu ilan sitesi aracılığı ile para bulmak ya da para arayan kişilere belli şartlar dahilinde borç vermek bu kadar basit bir işlemken ve hemen hemen herkesin anlatılan yönde ilan verme olanağı mevcutken akla gelmekte olan ilk konu ilanlar aracılığı ile ulaşabildiğimiz bu kişilere ne kadar güvenebileceğimizdir. Çünkü söz konusu olan bu sistemi istismar etmek isteyecek oldukça fazla kötü niyetli insan bulunmaktadır.  Para sıkıntısı olan kişilere ulaşmak ve onların mağduriyetlerinden faydalanmak sureti ile dolandırma yoluna gitmek isteyen pek çok kişi senetle borç para veriyorum ilanı vererek bu kişilerin dikkatini çekmekte sonra oldukça farklı yöntemler deneyerek söz konusu olan kişileri daha da sıkıntılı durumlara sokmaktadırlar.

Dikkat edilmesi gereken bir başka konu da intoko sitesine borç para veriyorum ilanı veren tefecilerdir. Bilindiği üzere tefecilik bir dolandırıcılık ve haksız kazanç elde etme yöntemi olduğu için ülkemiz yasalarınca suç olarak kabul edilmekte ve bu yerlerden borç para almak da son derece tehlikeli olmaktadır. bu yüzden de ilan veren kişilerin illegal olarak iş yapan kişiler olmadığına azami olarak dikkat göstermeliyiz.

Yorumlar

 1. Levent says:

  Acil 10 bin liraya ihtiyacım var. İntoko kayıt oluşturdum şimdi ne yapmalıyım

 2. metin says:

  standart kredi ödemelerim var kredi kartı kullanmıyordum geçen yıl eşimin rahatsızlığı sebebiyle elimdeki nakit yetmeyince yeni kredi yenilemesi ve kredi kartı çıkartmak zorunda kaldım 30 bin tl eşimin sağlık masraflarına gitti normalde 25 bin kredi borcum varken miktar iki katını aştı ortalama bir yıldır aktar dönder yöntemiyle ayı atlatıyordum fakat geçen ay yine hesapta olmayan hatcamalar çıkınca ödemelerde sıkıntı yaşamaya başladım ve şuanda bankalar müşteri kredi limitimi aştığım için yapılandırma yapmıyorlar yatırdığım kadarını bile vermiyorlar.

  25.600 tl garanti kredi
  8500 tl finansbank kredi
  3500 finansbank eksi hesap
  2200 akbank eksihesap
  7500 garanti kredi kartı borcu
  6000 tl elden aldığım var

  53300 tl toplam borcum carrefoursa bünyesinde bir alış veriş mağazasında müdür yardımcısı olarak çalışmaktayım belgelenebilir gelirim 1760 tl yan gelirim 1400 tl toplamda 3160 tl kredi taksitim aylık 1580 tl, diğer kart ve ek hesaplara kalan miktardan yatırıp faturaları ve ihtiyaçları yine ek hesap ve kredi kartlarını kullanarak hayatımıza devam etmeye çalışıyoruz.

 3. İrfan says:

  18 binliraya ihtiyacım var farlı yerlere borcum olduğu için tek biyere ödemek için kefisiz sadece senet imzalayarak vere bilecek kişiler

 4. Hacı Kesekler says:

  Acil 20 bin TL ihtiyacım var çalışıyorum bankalar kredi vermiyor ben bunu aylık bir bir ödemek istiyorum lütfen yardımcı olun

 5. Sefa says:

  Ön ödemesiz 10bin tl ye ihtiyacım var acil

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *