Para günümüzün tartışılmaz gücüdür. Para kazanmak için birçok insan kendi işi dışında ek işler yapmakta, çok yoğun çalışmakta ve yine de giderlerini gelirine eşitlememektedir. Kim olursak olalım, hangi işte çalışırsak çalışalım herkesin toplu nakit paraya bir dönem ihtiyacı olur. “Bütün yolları denedim bu parayı elde edemedim, zaten kredi de çıkmıyor, puanım çok düşük” diyorsanız yazımız sizin için çok yararlı olacaktır. Bu yazımızda kendisine kredi çıkmayan ve kredi notu düşük olan kişilerin faydalanabileceği bir hizmetten söz edeceğiz; komisyon karşılığı kredi almak.

KOMİSYONLA KREDİ ALMA

Komisyon karşılığı kredi almanın iki yolu vardır.

  • İlk yol, sizin kredi almanızda karşınıza çıkan pürüzleri gideren finans firmalarıdır. Bu firmalar eksik ya da yanlış yaptığınız başvurulardaki hataları size gösterir ve nasıl, ne şekilde başvuru yapacağınız hakkında size yol gösterir. Bu sayede siz kredinizi çekerken, işlemleriniz hallolduktan sonra bu firmalara hizmetleri için belli bir miktar komisyon ödersiniz.
  • İkinci yolda ise direk bu finans kuruluşlarından kredi alırsınız. Günümüzde gelir belgesi olmayan kişilere kredi verilmiyor, ve bu kişiler ihtiyaçlarını giderecek toplu parayı sağlayamıyor. İşte bu noktada bu kuruluşlar yardımınıza koşuyor. Bu yolun da kendi içinde adımları vardır.
  1. Bu kuruluşlara ulaşıp görüşme imkanı sağlamalısınız.
  2. Bu görüşmede size bankalarda olduğu gibi kredi notu, gelir belgesi veya kefil sorulmaz. Bu görüşme sizi tanımaya yöneliktir. Ekonomik durumunuz, çalıştığınız iş, ödemeleri ne şekilde, nasıl yapabileceğiniz gibi sorular sorulur ve bu sayede sizi tanımaya çalışırlar.
  3. Bu iki kolay aşamadan sonra krediniz çıkacaktır ve çok kısa saatler içerinde elinize ulaşacaktır. Bu yöntemde de bankada olduğu gibi belli bir faiz uygulanır ve tüm bu işlemler için komisyon alınır sizden. Ortaya yinede pürüzler çıkabilecektir fakat bu aracı finans firmaları size bu hususta yardımcı olacak ve bu sıkıntıları çözeceklerdir.

Gördüğünüz gibi komisyonla kredi almak zannettiğimiz gibi zor değil, hatta bankadan kredi almaktan da kolaydır. Eğer sizde bankalardan kredi almakta zorlanıyorsanız bu firmalar aracılığıyla kolayca kredilerinizi çıkarabilirsiniz.

Yorumlar

  1. tungabey says:

    Kredi çekemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *