Mersin Tefecileri

Mersin’de yaşıyorsanız ve acil olarak nakite ihtiyaç duyuyorsanız Mersin tefecileri ile iletişime geçerek senetle veya komisyonla kredi alabilir ve acil bir şekilde nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Ödemelerinizi de size en uygun ödeme takvimleri içerisinde yaparak maaş günlerinize uygun bir şekilde düzenleyebilirsiniz.  Bankalardan kredi almak bilindiği üzere çok zor olabilmektedir. Yapılan yeni düzenlemeler sonucunda kredi notu düşük olan kişilerin bankalardan kredi alması çok zor bir ihtimal olmaktadır.

Mersin’de bulunan tefeciler, yasal çerçeveler ile belirlenen kredi faiz oranlarını sizlere sunar ve kolay ödenmesi mümkün olan bir kredi ödeme takvimi bulundurur. Mersin başta olmak üzere diğer büyük şehirlerde de bulunan tefeciler, senetle veya komisyonla kredi vererek dosya masrafı olmadan, uzun kredi başvuru sürecine gerek kalmadan kredi vermektedir. Alternatif para bulma yöntemlerinden birisi olan senetle veya komisyonla kredi Mersin tefecilerin de bulunmaktadır. Uygulanan faiz oranlarını normal olması da sizlerin gönül rahatlığıyla işlem yapmanızı sağlamaktadır.

Bu arada Mersin’de bulunan tefeciler derken tefecilik tabiri artık para veren şeklinde algılandığı için daha çok Mersindeki bankalardan kredi çıkartan yasal danışmanlık kurumlarını kastediyoruz. Aksi takdirde tefecilik bir suçtur. Kredi ihtiyaçlarınız için bankalarla görüşmelisiniz.Nakit ihtiyacı için insanlar her türlü çareyi düşünmekteler böyle bir yol da var ama biz tasvip etmiyoruz. Unutmayınız faiz haramdır.. Hatta bu konuda görüş ayrılığı da yoktur ki esas faiz bu şekilde alınan borç üzerine koyulan yüksek oranları borç verme işlemi bu haram faize girmektedir. Bankadan alınca o da faiz, en iyisi borçlanmamak..

Yorumlar

  1. Bayram says:

    Özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum.acil 10000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

  2. Atilla says:

    merhabalar Mersinde ikamet ediyorum ve işlerimiz sezonluk olduğu için yaklaşık 2 ay sonra rayına girecek günlük 2,000 ile 2,500 arası bir kazancım oluyor gerektiğinde 1 haftada ödeyebileceğim meblağ ama yapacağım yatırımlar sebebiyle yıl sonunda toplu ödeme yaparım..

    Bu şartlar altında senetle para alabilirmiyim alırsam da bana maliyeti ne olur cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *