Senetle para veren kuyumcular var mıdır? Bunlara nasıl ulaşırsınız? Bu kuyumcuların adres ve telefon bilgileri, iletişim adresleri nelerdir bu konuda sizi yönlendirmeye çalışacağız. Sağlanan bu geri dönüş sonrasında eğer aynı şehirde ikamet ediyor iseniz ilgili işletmeye bizzat giderek karşılıklı güven içerisinde tüm şartları görüşerek parasal ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Ancak eğer farklı şehirlerde ikamet ediyor iseniz bu kadar hızlı bir süreç olması pek mümkün değildir. Bu nedenle arama motoru üzerinden arama işleminizi gerçekleştirirken ikamet ettiğiniz şehri en başa yazmanız sonucunda o ildeki kuyumculara ulaşım sağlayabilirsiniz bu da size zamandan oldukça tasarruf sağlamaktadır.

Senetle Altın Satışı Yapan Kuyumcular


Senetlealtin.com adresinden Senetle altın satışı yapan kuyumculara ulaşabilirsiniz. Belirli bir komisyon ödemeniz karşılığında altın almadan nakit ihtiyacınızı da karşılarsınız.


Peki diyelim ki nakit para olanağı sağlayan kuyumculara bir şekilde ulaşım sağladınız sonrası için yapılması gereken tek şey ilgili işletmenin şartlarına uymaktır. Genellikle hemen hemen hepsinde para verme yöntemi aynı olarak uygulandığından bir ödeme aracı olarak bilinmekte olan ve hukuki anlamda bir geçerliliği bulunan “senet” evrakı üzerine atılan tek bir imza ve verilmekte olan %10 luk bir komisyon ile kolaylıkla ihtiyacınız giderilebilmektedir.

Kuyumcuların Senetle Para Verme Şartları


Talep: Kuyumculardan Borç Para Almak İstiyorum


Size sunmuş olduğu senet evrakı üzerine tutar kısmına sizden talep etmekte olduğu komisyon tutarını da üzerine ekleyerek yazmış olduğu tutarı kabul etmeniz durumunda her ne kadar senet imzaladığınızda tek bir vade ile geri ödeme yapacak olduğunuzu düşündürse de kuyumcuların tarafınıza yapmış olduğu bir iyilik ise geri ödemelerinizin taksite bölerek yapılmasının kabul edilmiş olmasıdır. Böylelikle hem kolaylıkla nakit para ihtiyacınızı giderebilmiş, hemde taksitler halinde geri ödeme olanağına sahip olabilmiş olmaktasınız. Üstelik yerine getirmeniz gereken herhangi bir şart,talep edilen herhangi bir evrak,kefil gibi hiç bir unsura ihtiyaç kalmadan kolaylıkla uygulanabilmekte olan bir seçenektir.

Yorumlar

  1. Aziz says:

    30.000 TL lazım aylık 800 TL öderim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *