Tefeciler İzmir

Acil ve toplu nakit paraya ihtiyaç duyduğumuz da ilk aklımıza gelen başvuru yolu banklar olur. Fakat bankadan kredi almak düşündüğünüz kadar kolay değil. Öncelikle kredi notunuz yüksek olacak ve istediği evrakları da eksiksiz düzenleyeceksiniz.

Var sayalım ki kredi başvurusu yaptınız ve onaylanmadı, sırada ki başvuru seçeneği tefeciler olabilir. Tefeci ve banka arasında dağlar kadar fark yok. Her ikisinde de faiz ve vade uygulaması var. Her iki tarafa da borcunuzu ödemezsiniz, verdikleri parayı almak için savaşa başlıyorlar.

Tefeciler özellikle büyük illerde sıklıkla karşılaştığımız sektör halini aldı. İzmir de bu illerden birisidir. İzmir genelinde hizmet veren tefecilere internet aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnternette bu alanda açılmış siteler bulunmaktadır. Sitelerde yer alan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ardından tarafınıza dönüşler saplanacaktır.

İzmir Tefecileri

Tefeciler alacağınız borcu ödememe ihtimaline karşın tarafınızdan senet alabilirler. Eğer vadelere bölerek ödemelerinizi yapacaksanız her vade için ayrı senet imzalamanız gerekebilir. Zamanında ve düzenli ödemelerinizi yapar iseniz hiçbir maddi ya da manevi problem yaşamazsınız.

Yorumlar

 1. ayhan says:

  KOSGEB-kobi girişimcilik hibe desteği almaya hak kazandım. Ancak işyeri açılışı yapmak zorundayım acil nakit ihtiyacım var

 2. Emre DALGIÇ says:

  Müşteri çeklerimiz var uygun oranla işle yapar mısınız?

 3. Murat says:

  Elimde 3aylık şirket çeki var 68.500 meblağ finansör arıyorum

 4. Mustafa says:

  Merhaba

  Eğitim ihtiyacım için 10000 tl paraya ihtiyacım var.ve bunu da ayda 1000 tl ödeyecek durumum var.

 5. Tuğçe says:

  Merhaba;
  30.000 TL krediye ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?
  Düzenli bir işim var.
  Dönüş rica ederim.

  Teşekkürler.

  1. ALİ says:

   Tefeci Ali

   1. tamer says:

    Ali bey bana acil 2000 lazım

   2. Hasan says:

    Kolay gelsin Benim 22000 tl ye ihtiyacım var İzmir de yaşıyorum size nasıl ulaşabilirim şartlarınız nelerdir yardımcı olabilir misiniz

 6. Çağdaş says:

  10 bin TL krediye ihtiyacım var İzmir de ikamet ediyor kamu da ücretli çalışıyorum. Aylık 500 TL ödeyebilirim. Yardımcı olabilecek var mı ?

 7. Bervan says:

  Merhabalar 7000 TL ihtiyacım var. Koşullar nelerdir bilgi verirmisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *