Trabzon Tefeci

Konu para ise, ihtiyacı olmayan kimse yoktur. Geçinmek, sadece barınmak ve karın doyurmaktan ibaret değil. Yurt dışında pek çok ülkede, yaşayanların satın alabilecekleri evler bile devlet tarafından belirleniyor. Devlet, vatandaşlarına geçim dışında eğlence için de para ayırmaları gerektiği konusunda tasarruf yaptırıyor. Bizim ülkemizde ise, insanlar açlık sınırının altında para kazandığı için zaruri ihtiyaçlarını bile karşılayamıyorlar ve kredi almak için bankalarım ve son dönemlerde de tefecilerin yolunu tutuyorlar.

Günümüzde, bankalardan kredi almak da oldukça zor. Çünkü, bankalardan kredi alabilmeniz için, bankalara borcunuz olmaması ve düzenli bir geliriniz olması gerekir. Üstelik bu gelirinizi de ibraz etmek durumundasınız. İbrazınız gerçekleşmezse, bankalardan da kredi alamazsınız. Böyle bir durumda kaldığınızda tefeci arayışlarına geçiyor olabilirsiniz.

Trabzon tefeci arayışlarında en fazla talep gören şehirlerden biri. Bunun nedeni de, şehirde iş imkanının kısıtlı olması. Borç ödemek için, başka bir borç almak çok doğru bir yaklaşım değildir. Borçlarınız için, doğru bir bütçe ayarlaması yapmalı, yavaş da olsa, kazancınız ile borçlarınızdan kurtulmaya çalışmalısınız.

Yorumlar

  1. Burak says:

    Samsun’da oturuyorum 1 aylığına 15 bin tl istiyorum faiz oranınız yüksek değilse.

  2. hulusi says:

    trabzonda ikamet ediyorum bir aylığına 10.000 lazım mailinizi bekliyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *